Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Biznesowego

Navigator Capital S.A.

4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twarda 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług Grupy do wybranych sektorów rynku m.in. poprzez;

  • Telefoniczną i mailową prezentację usług grupy

  • Koordynację procesu sprzedaży

  • Współpracę z działami merytorycznymi

  • Realizację ściśle określonych celów (liczba rozmów, poziom sprzedaży)

  • Pracę z systemem CRM

Nasze wymagania

  • Łatwość nawiązywania relacji

  • Determinację

  • Duża chęć odniesienia sukcesu

  • Pewność siebie

  • Ambicja

  • Wysoka motywacja

  • Przedsiębiorczość

  • Determinacja na drodze do osiągania celów

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twojego doświadczenia

  • Motywujący system prowizyjny

  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy

  • Pracę z najlepszymi w swoich fachu

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym

  • Biuro w centrum Warszawy

  • Pakiet medyczny i MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie obsługa klientów biznesowych grupy i utrzymywanie z nimi relacji.

Opisywane stanowisko jest świetną okazją do zdobycia pierwszych doświadczeń w najbardziej prestiżowej części świata finansów (debiuty giełdowe, fuzje i przejęcia, obligacje korporacyjne, podatki, crowdfunding). Zachęcamy do rozważenia naszej propozycji również osoby bez doświadczenia zawodowego – w pierwszej kolejności szukamy odpowiadającego nam profilu osobowego.

Navigator Capital S.A. to dynamicznie rozwijająca się grupa doradztwa inwestycyjnego, świadcząca usługi w zakresie pozyskiwania finansowania poprzez debiuty giełdowe (IPO), emisję obligacji korporacyjnych, crowdfunding oraz współpracę z funduszami Venture Capital (VC). Drugim filarem naszej działalności jest doradztwo w zakresie fuzji i przejęć (M&A), a trzecim konsulting biznesowy nakierowany na usługi doradcze oraz szkoleniowe dla przedsiębiorstw.

Grupa Navigator Capital przez 15 lat swojego istnienia przeprowadziła ponad 145 transakcji, o łącznej wartości znacznie przekraczającej 4,5 miliardy PLN. Współpracujemy z właścicielami, prezesami zarządu, a także dyrektorami finansowymi polskich firm. Nasi Klienci to reprezentanci zarówno tradycyjnego polskiego biznesu jak i spółek o wysokim stopniu innowacyjności.

Przewiń do profilu firmy