Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

eService Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientami biznesowymi oraz budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami

  • Telefoniczny kontakt z obecnymi klientami w celu rozszerzenia współpracy o dodatkowe usługi, negocjacji warunków handlowych, czynności retencyjnych

  • Przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji sprzedażowej do klienta, monitoring dokumentacji

  • Kontakt telefoniczny z klientami w celu realizacji baz mających na celu ocenę satysfakcji Klienta

Nasze wymagania

  • Min. półroczne doświadczenie w obsłudze telefonicznej'

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Samodzielność i dobrą organizację czasu pracy

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna

  • Elastyczne godziny pracy w piątki

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Owocowe środy i codziennie pyszna kawa

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wsparcie psychologiczne dla Ciebie i Twoich bliskich

  • bezpłatne porad prawne i finansowe

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy