Oferta pracy

Doradca Klienta Biznesowego

Kaczmarski GroupO firmie

5 0009 000 brutto / mies.

Kaczmarski Group

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz obsługa klientów poprzez kontakt telefoniczny

  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie umów i warunków cenowych

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego - nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Orientacja na osiąganie celów

  • Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe połączone z atrakcyjnym systemem premiowym

  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 8.00 - 16.00

  • Wsparcie ze strony przełożonych oraz współpracowników

  • Konkursy z nagrodami, śniadania w naszym bistro, owocowe czwartki i inne benefity

  • Atrakcyjny system poleceń pracowniczych

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • świetnie bistro

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują