Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

WeNet Group SAO firmie

4 500–8 500
brutto / mies.
  • Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie proponowanych usług marketingu internetowego,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Negocjowanie warunków sprzedaży i współpracy,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Podział czasu pracy

30%

Praca w biurze

70%

Spotkania z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność w prowadzeniu rozmowy handlowej i praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z klientami,
  • Pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • Dobra organizacja pracy i pewność w działaniu,
  • Otwartość w komunikacji i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora B2B,
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu pojazdu.

Mile widziane

  • Mile widziane będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu, praca w sektorze finansowym, ubezpieczeń lub doradztwa i konsultingu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B z dobrą podstawą i prowizją,
  • Indywidualny program rozwoju zawodowego i awansu,
  • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze,
  • Dogodną lokalizację biura z własnym, bezpłatnym parkingiem,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport i benefity pracownicze,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Spotkania integracyjne i ciekawe szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon),

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • program rozwoju umiejętności Akademia Sprzedaży

WeNet jest największą w Polsce firmą, która dostarcza usługi marketingowe w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Jako właściciel serwisów pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes prowadząc zintegrowane kampanie online. Pomagamy przedsiębiorcom wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Doradca Klienta, Bolesławiec