Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta - Branża Finansowa

  • Chorzów, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INDOS SA od 26 lat świadczy usługi służące poprawie płynności finansowej podmiotów gospodarczych w całej Polsce. W naszej branży jesteśmy firmą z najdłuższą tradycją. W naszej ofercie znajdują się: faktoring, windykacja należności, zakup wierzytelności oraz  pożyczki. Zatrudniamy 50 specjalistów z wielu różnych zakresów m.in.: prawa, finansów, ekonomii.  Do grona naszych pracowników zapraszamy również Ciebie!

    Indos SA poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chorzów, Katowice
    Numer Ref: DK/11/17

    Twoje głowne zadania:

    • sprzedaż usług finansowych klientom instytucjonalnym (B2B)
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • budowanie długofalowych relacji handlowych
    • doradzanie optymalnych rozwiązań i obsługa klientów
    • prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych
    • współpraca z pośrednikami finansowymi

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
    • doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B
    • dobra organizacja pracy i komunikatywność
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Zapewnimy Ci:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny
    • pomoc we wdrożeniu się do pracy: obszerne szkolenie wstępne oraz pomoc opiekuna w pierwszym roku pracy
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy i inne
    • karty benefit

    Dołącz do naszego zespołu!

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj" zamieszczając w tytule numer referencyjny DK/11/17:

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"