Oferta pracy

Doradca Klienta

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Jagiellońska 39-47, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Jagiellońska 39-47

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta,

  • sprzedaż produktów oferowanych przez Tchibo,

  • przygotowywanie napojów i przekąsek zgodnie z recepturami,

  • otwieranie i zamykanie sklepu,

  • odbiór towarów i uzupełnianie produktów na regałach sklepowych,

  • efektywna współpraca z pozostałymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • gotowość do stałej pracy z klientem,

  • dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

  • chęć ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,

  • zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.

To oferujemy

  • stabilność i bezpieczeństwo - zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • stały rozwój - nieustannie podnosimy kompetencje naszych pracowników, oferując im szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej oraz możliwość nauki języków obcych,

  • perspektywy awansu - umożliwiamy awans w ramach rekrutacji wewnętrznych w sklepach lub centrali,

  • atrakcyjne zarobki - bazujemy na dodatkowym systemie premiowym,

  • troskę o zdrowie - zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport i owocowy poczęstunek podczas pracy,

  • szereg benefitów - oferujemy dostęp do kafeterii, zniżkę pracowniczą na ofertę Tchibo oraz comiesięczny zapas kawy, a także wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń życiowych (dodatkowe dni urlopu okolicznościowego, prezenty z okazji urodzin, upominki świąteczne czy wsparcie finansowe po narodzinach dziecka),

  • dobrą atmosferę pracy - nie tworzymy niepotrzebnego dystansu, a zamiast tego pielęgnujemy serdeczne, koleżeńskie relacje,

  • szacunek i partnerstwo - traktujemy naszych pracowników w indywidualny sposób, ponieważ każdy z nich jest dla nas równie ważny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

CZEGO MOŻESZ SIĘ U NAS SPODZIEWAĆ?

Tchibo to miejsce, w którym oferujemy klientom produkty różnych kategorii, np. akcesoria do domu, odzież damską i męską, kawę paloną i rozpuszczalną oraz ekspresy Cafissimo. Na miejscu można również skosztować aromatycznej kawy i zjeść pyszne ciasto.

Przewiń do profilu firmy