Doradca Klienta

Unum Życie TUiR S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne budowanie portfela klientów indywidualnych.

  • Doradztwo klientom w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia i życia.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i empatia w pracy z klientami.

  • Umiejętność korzystania z nowoczesnych kanałów.

  • Wysokie standardy etyczne i ambicja w realizacji celów.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży lub chęci do nauki tej umiejętności.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie z podstawą od 6 000 PLN + przejrzysty system premiowy bez ograniczeń.

  • Wsparcie biznesowe: 2-letni plan wdrożenia, pomoc mentora oraz zespołu szkoleniowego.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Jasno określona droga rozwoju i awansu.

  • Liczne programy motywacyjne i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (premie finansowe, wyjazdy zagraniczne i krajowe).

  • Benefity: program emerytalny, prywatna opieka medyczna, udział w prestiżowych wydarzeniach biznesowych i integracjach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system kafeteryjny

Unum jest międzynarodową firmą ubezpieczeniową, wyróżnianą licznymi nagrodami (Najlepszy Pracodawca, Inwestor w Kapitał Ludzki, Firma Przyjazna Klientowi, Super Etyczna Firma), która w związku z nowo wprowadzaną strategią rozwoju sieci sprzedaży poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Doradca Klienta

Przewiń do profilu firmy