Oferta pracy

Doradca Klienta

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta z sektora inwestycyjnego poszukujemy:

Doradcy Klienta Premium

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami, opartych na jakości i zaufaniu

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Sprzedaż metali szlachetnych, kamieni szlachetnych, dzieł sztuki oraz produktów kolekcjonerskich

  • Udział w wydarzeniach i spotkaniach związanych z rozwojem marki

  • Dbanie o wizerunek marki i ekspozycję produktów w salonie

  • Monitoring rynku i poszerzanie wiedzy ofertowej dla wszystkich grup produktowych będących w ofercie

Wymagania pracodawcy

  • 5-letnie doświadczenie w obsłudze klienta

  • Doświadczenie w sprzedaży B2C

  • Orientacja na realizowanie celów sprzedażowych

  • Umiejętność budowania długoletnich relacji z klientami

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży dóbr luksusowych, ubezpieczeń, nieruchomości lub w doradztwie inwestycyjnym

Pracodawca oferuje

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i produktowych na start

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz prowizja

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

  • Zdobycie cennego doświadczenia w sprzedaży premium

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy