Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta (CC)

HALO sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • U Nas będziesz zajmował się: telefoniczną obsługa Klienta, pozyskiwaniem klientów - kontakt telefoniczny,

  • Obsługą wniosków Call Center (kontakt z Klientem, negocjacje i podpisywanie umów),

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i negocjacje nie są Ci obce,

  • Lubisz kontakt z ludźmi, również telefoniczny,

  • Masz łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych,

  • Szybko się uczysz,

  • Potrafisz planować własną pracę,

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży windykacyjnej.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w branży,

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja,

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00,

  • Wdrożenie oraz szkolenia w okresie próbnym umowa zlecenie, następnie umowa o pracę,

Arena Inkaso firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku windykacji, pomagająca polskim przedsiębiorcom odzyskiwać zaległe należności w Polsce i zagranicą poszukuje osoby na stanowisko: Doradca Klienta (CC)

Przewiń do profilu firmy