Oferta pracy

Doradca Klienta

Media ExpertO firmie

  • Parkowa 20, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Media Expert

Parkowa 20

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy

  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze wymagania

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów

  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom

  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji

  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii

  • realną szansę na awans

  • pakiet szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • premia świąteczna

  • pomoc/opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • nagrody jubileuszowe

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller