Ta oferta pracy jest nieaktualna od 332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Ciechanów, Ostrołęka, Radom, Siedlce, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Ciechanów, Ostrołęka, Radom, Siedlce, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów

    opis stanowiska

    • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
    • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
    • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
    • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
    • osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się na stanowisku Opiekuna Klienta

    wymagania

    • roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
    • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
    • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
    • wysokie zdolności komunikacyjne
    • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
    • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

    oferujemy

    • umowę o pracę od pierwszego dnia
    • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
    • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży
    • profesjonalne, bezpłatne szkolenia
    • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
    • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
    • preferencyjną ofertę produktów bankowych