Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta Citiphone

Citi Handlowy

Piotrkowska 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Odbieraniem połączeń przychodzących

  • Kompleksową obsługą Klientów detalicznych

  • Realizacją planów sprzedażowych

  • Prowadzeniem rozmów o najwyższej jakości obsługi (profesjonalizm, kultura osobista, przyjazność)

  • Budowaniem i pogłębianiem relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenia min. średniego

  • Sprawnego posługiwania się aplikacjami komputerowymi

  • Wysokiej motywacji do pracy

  • Zaangażowania, zorientowania na cel i rezultat

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w systemie zmianowym

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Rozbudowany program benefitów pozapłacowych (Multisport, opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie, kafeteria itd.)

  • Rozbudowany pakiet szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • owoce

Bez względu na to, czy kończysz naukę, czy jesteś już absolwentem, dołącz do Citi Handlowy jako Doradca Klienta Citiphone! Uczynisz krok w kierunku rozwoju kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej infolinii CitiPhone dla Klientów Banku Handlowego, poszukujemy energicznych Doradców! Może to właśnie Ty?