Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta Citiphone

Citi HandlowyO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń przychodzących
  • Kompleksowa obsługa Klientów detalicznych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Prowadzenie rozmów o najwyższej jakości obsługi (profesjonalizm, kultura osobista, przyjazność)
  • Budowanie i pogłębianie relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Zaangażowanie, zorientowanie na cel i rezultat
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca w systemie zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Rozbudowany program benefitów pozapłacowych (Multisport, opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie, kafeteria)
  • Rozbudowany pakiet szkoleń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Bez względu na to, czy kończysz naukę, czy jesteś już absolwentem, dołącz do Citi Handlowy jako Doradca Klienta Citiphone! Uczynisz krok w kierunku rozwoju kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej infolinii CitiPhone dla Klientów Banku Handlowego, poszukujemy energicznych Doradców! Może to właśnie Ty?

Doradca Klienta Citiphone, Warszawa