Oferta pracy

Doradca Klienta Contact Center - Połączenia Przychodzące

RTV EURO AGDO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Co Cię czeka:

- Zaczynasz przygodę w Contact Center od wstępnego szkolenia

- Otrzymasz wsparcie opiekuna, przełożonego, trenerów oraz swoich nowych kolegów

- Po pewnym czasie staniesz się fachowcem i sam będziesz dzielił się wiedzą z innymi

- Będziesz z nami świętował sukcesy swoje, zespołu oraz firmy

- Masz możliwość aplikowania w rekrutacjach wewnętrznych

Nasze wymagania

Jeśli:

- Kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność

- Znasz techniki sprzedaży, potrafisz negocjować lub chcesz się tego nauczyć

- Odpowiada Ci praca przy komputerze

- Masz elastyczne podejście do planu pracy, godzin pracy

- Jesteś zmotywowany by być coraz lepszym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Lokalizacje w centrum miasta

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Gwarantowaną podstawę

  • Premie bez górnego limitu!

  • Szkolenia wstępne, szkolenia uzupełniające

  • Ciągłe wsparcie przełożonych i trenerów

  • Możliwość rozwoju

  • Liczne konkursy i motywatory

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy