Oferta pracy

Doradca Klienta

Groupe SEB Polska Sp. z o.o.

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • W tej roli będziesz DBAĆ o:

  • najlepszą obsługę klienta i budowanie trwałych relacji,

  • aktywną sprzedaż naszych produktów zgodnie z naszą filozofią DBAM

  • dobrą atmosferę w zespole, w którym będziesz pracował

  • nasz sklep, a w tym: najlepszą ekspozycję naszych produktów i przyjmowanie dostaw

Nasze wymagania

  • Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • ważni są dla Ciebie ludzie i relacje z nimi,

  • jesteś osobą kreatywną i chętnie wykazujesz inicjatywę,

  • lubisz poszukiwać nowych rozwiązań, analizowanie tabelek nie jest dla Ciebie nudą

  • znasz język angielski i znasz produkty małego ADG (będzie to Twój dodatkowy atut).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Tefal Store to jedna z pierwszych sieci sklepów w Polsce, która pracuje w modelu turkusowym. Na co dzień ułatwiamy codzienność naszych konsumentów dostarczając do ich domów sprzęty małego AGD, takich marek jak Tefal, Krups, WMF, Rowenta. To co nas wyróżnia to stworzona przez nas filozofia DBAM oraz niestandardowa obsługa dla naszych klientów. DBAM to sposób troszczenia się o potrzeby naszych pracowników i klientów. To relacja oparta na wartościach takich jak szacunek, empatia, uczciwość, pracowitość i uśmiech, który nam towarzyszy każdego dnia. DBAM to sposób pracy, w którym każdy pasjonat i wizjoner znajdzie swoje miejsce.

Przewiń do profilu firmy