Oferta pracy

Doradca Klienta

YES Biżuteria

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą

Kisielewskiego 8/16

Północ

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż i obsługa Klienta

  • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii

  • obsługa kasy fiskalnej

  • aktywna obsługa procesu reklamacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie w branży jubilerskiej

  • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)

  • pracę dla rozpoznawalnej marki w otoczeniu ciekawych i innowacyjnych wzorów biżuterii

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji

  • współpracę z profesjonalistami z branży

  • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji

  • uwielbiamy i szanujemy różnorodność - jesteśmy LGBT+

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • szkolenia

  • program motywacyjny

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie CV

2

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Działu HR

3

Spotkanie z Menedżerem Salonu

4

Informacja zwrotna

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

● Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2021

● I miejsce w kategorii Kampania Roku - Doskonałość Mody Twój Styl 2021

● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

● Brylant Polskiej Gospodarki 2020

● TOP MARKA 2020

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 170 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Przewiń do profilu firmy