Oferta pracy

Doradca Klienta

AMBRA Sp. z o.o.

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów firmy na przypisanym obszarze: realizacja zamówień w aplikacji mobilnej, implementacja promocji, rozwój sprzedaży.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Sprzedaż produktów z naszej oferty asortymentowej do klientów w kategorii chemiczno- kosmetycznej (drogerie, sklepy itp.).

  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Swobodnie nawiązujesz kontakty i lubisz pracować z klientem.

  • Jesteś zdeterminowany w realizacji wyznaczonych celów.

  • Jesteś samodzielny w działaniu i potrafisz rozwiązywać problemy.

  • Dobrze organizujesz pracę i planujesz zadania.

  • Posiadasz min. średnie wykształcenie.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku doradcy klienta w branży FMCG.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem na rynku FMCG.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń – podstawa oraz premia uzależniona od wyników pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i praca w dynamicznym zespole.

  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy.

  • Bogaty pakiet socjalny w tym ubezpieczenie grupowe i pakiety medyczne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Od 30 lat regularnie dostarczamy produkty w kategorii chemia-higiena-kosmetyki do kilku tysięcy Klientów, oferujemy model biznesowy w zakresie Sieci Partnerskiej Drogerii Koliber oraz zarządzamy półką z chemią gospodarczą i kosmetykami w ramach innowacyjnego projektu Shelf Program.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem i zespołem o różnorodnych kompetencjach, dzięki czemu jesteśmy rzetelnym Partnerem.

Naszym celem jest umocnienie pozycji lidera na rynku oraz ciągły rozwój firmy, zorientowanej na potrzeby klienta. Dokonujemy tego za pomocą ciekawych, rozwojowych i kreujących rynek projektów.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy