Oferta pracy

Doradca klienta

FIRMA JUBILERSKA "GÓRECKI" sp.j.O firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

Jesteśmy Firmą Jubilerską z 28-letnią tradycją. Naszą pasją jest tworzenie biżuterii, a inspiracją są nasi klienci. Nasze wyroby dostępne są w wielu sklepach w kraju i za granicą. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Doradca klienta w Galerii handlowej na terenie Dębicy.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów, doradztwo - prowadzenie sprzedaży
  • Dbałość o ekspozycje biżuterii w sklepie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista, rzetelność.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i otwartość do poszerzania wiedzy z zakresu sprzedaży oraz wiedzy produktowej
  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę 3/4 etatu
  • Motywacyjny system nagród
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Przyjmujemy również oferty od kandydatów z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy