Logo Pracuj.pl

Doradca klienta dla Zalando Lounge z językiem niemieckim

Competence Call Center member of TELUS InternationalO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i obsługa jako pierwsza linia pomocy dla klientów
  • Odpowiadanie na wszystkie pytania dotyczące procesu zamawiania
  • Zarządzanie komunikacją z klientami za pośrednictwem różnych kanałów, takich jak telefon lub mail
  • Wprowadzanie danych klientów do systemu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne z biegłą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w obsłudze klienta w contact center mile widziane
  • Znajomość popularnych aplikacji komputerowych i internetowych
  • Bardzo dobre umiejętności komputerowe
  • Zainteresowanie modą, również w obszarze produktowym mile widziane
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Praca zdalna lub w biurze
  • Bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską ze względu na lokalizację
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę opracę
  • Prywatna opieka medyczna i zniżka na siłownię
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń online
  • Dofinansowanie do okularów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do okularów

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz zespoł HR, Małgorzata Redelbach i Kornelia Regenbrecht, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Wyślij nam swoją aplikację za pomocą przycisku "Aplikuj".

Moda to Twoja pasja? Interesują Cię znane marki z najwyższej półki? Jeśli jesteś komunikatywny i otwarty na rozmowy telefoniczne oraz kontakt pisemny z klientami, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Competence Call Center member of TELUS International

Doskonała obsługa klienta to nasza pasja - w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 50 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów.

Doradca klienta dla Zalando Lounge z językiem niemieckim, Wrocław