Oferta pracy

Doradca Klienta do nowego butiku optycznego

Fielmann Sp. z o.o.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jako sprzedawca będziesz odpowiedzialna/-y za aktywne doradzanie naszym Klientom w wyborze produktów najlepiej spełniających ich potrzeby i oczekiwania.

Nasze wymagania

  • łatwość nawiązywania relacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • pozytywne nastawienie do klienta

  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • doświadczenie w branży optycznej

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • wsparcie finansowe pracodawcy w przypadku chęci podjęcia nauki na kierunku optycznym/optometrycznym

  • kompleksowy program szkoleń wdrożeniowych do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

  • pracę z najnowocześniejszym sprzętem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • Darmowa para okularów rocznie

Fielmann jest liderem branży optycznej, posiada ponad 850 salonów na terenie Europy. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym mającym przekonywujące wartości. Podstawą naszego sukcesu są kompetentni i zaangażowani pracownicy, którzy realizują filozofię Fielmann ukierunkowaną na klienta. Dzięki fachowemu i indywidualnemu doradztwu znajdują najlepsze rozwiązanie dla każdego.

Przewiń do profilu firmy