Oferta pracy

Doradca Klienta ds. energii odnawialnej i konwencjonalnej

Progres EnergiaO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Autoryzowany Partner firmy EDP Renewables światowego lidera w sektorze energii odnawialnej i trzeciego co do wielkości producenta energii wiatrowej z silnym portfelem projektów, najwyższej jakości aktywami i jedną z najwyższych na rynku zdolności operacyjnych w 11 krajach w tym i Polsce w związku z dalszym dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje do współpracy : kandydatki/kandydatów na stanowisko:

Szukamy ambitnych,kreatywnych osób, które prowadzą działalność gospodarczą lub są gotowe ją otworzyć.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora  MŚP, rolnictwa, dużych przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych
  • sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla klientów biznesowych
  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla klientów biznesowych i indywidualnych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizowanie wyznaczonych celów
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Czego oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże: fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia lub finanse itp.)
  • umiejętności dotarcia do osób decyzyjnych oraz prowadzenia skutecznych negocjacji
  • dyspozycyjności
  • wysokiej motywacji i zaangażowania do osiągania celów
  • komunikatywności i kreatywności w działaniu
  • wysokiej kultury osobistej
  • własny samochód - oferujemy kartę paliwową

Oferujemy:

  • stabilną i długofalową współpracę na podstawie kontraktu B2B
  • atrakcyjne rozliczenia prowizyjne + premie (bez podstawy)
  • szkolenie  jak i wsparcie techniczne w całym okresie współpracy
  • sprzedaż produktu ,który nie ma konkurencji na rynku polskim
  • możliwość korzystania z Call Center umawiającego spotkania
  • CRM do zarządzania bazą klientów
  • istnieje możliwość zbudowania własnego zespołu handlowców

Wyślij swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy