Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta / Doradca serwisu

  • Przeźmierowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Aktualnie dla naszego klienta, autoryzowanego dealera samochodów, poszukujemy osób na stanowisko:

    DORADCA KLIENTA/ DORADCA SERWISU

    Workplace: Przeźmierowo (pow. poznański)
    NS/POZ/DK-DSPrz

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa klientów zgodna z procesem serwisowym marki: umówienie i przyjęcie do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych
    • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów
    • Przedstawianie zakresu oferowanych produktów i usług
    • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
    • Budowanie i pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2-letne doświadczenie w branży motoryzacyjnej
    • Doświadczenie na autoryzowanej stacji obsługi pojazdów – mile widziane
    • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
    • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji oraz znajomość technologii napraw pojazdów
    • Wykształcenie średnie techniczne – mile widziane
    • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
    • Nienaganna kultura osobista
    • Nastawienie na potrzeby Klienta
    • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik
    • Prawo jazdy kategorii B

    NASZ KLIENT OFERUJE:

    • Pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
    • Udział w obszernym programie szkoleniowym
    • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
    • Różne konkursy wewnętrzne, dla najlepszych pracowników firma sponsoruje wakacje - wycieczka wykupiona w biurze podróży
    • Pakiet Multisport oraz ubezpieczenie grupowe, "trzynastka"
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.