Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta / Doradczyni Klienta

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

6 000
brutto / mies.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie portfela klientów indywidualnych,
  • doradztwo klientom w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie ubezpieczenia ochrony zdrowia i życia,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • możesz pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w sprzedaży,
  • lubisz pracować z ludźmi i jesteś komunikatywny/a,
  • identyfikujesz się z wartościami: uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • ambitnie i z zaangażowaniem realizujesz cele i zadania.

To oferujemy

  • indywidualnie dopasowane wynagrodzenie podstawowe od 6 000 PLN,
  • nieograniczony system prowizyjny,
  • różnorodny pakiet motywacyjny: pieniężne bonusy, liczne konkursy z cennymi nagrodami, prestiżowe wyjazdy,
  • profesjonalne wsparcie w okresie wdrożenia: szkolenia, warsztaty, pomoc menedżera,
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej,
  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, program emerytalny, pakiet sportowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Doradca Klienta / Doradczyni Klienta, Rzeszów