Oferta pracy

Doradca Klienta / Doradczyni Klienta

Unum Życie TUiR S.A.

6 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne budowanie portfela klientów indywidualnych,

  • doradztwo klientom w wyborze najlepszych rozwiązań w zakresie ubezpieczenia ochrony zdrowia i życia,

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania

  • możesz pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w sprzedaży,

  • lubisz pracować z ludźmi i jesteś komunikatywny/a,

  • identyfikujesz się z wartościami: uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • ambitnie i z zaangażowaniem realizujesz cele i zadania.

To oferujemy

  • indywidualnie dopasowane wynagrodzenie podstawowe od 6 000 PLN,

  • nieograniczony system prowizyjny,

  • różnorodny pakiet motywacyjny: pieniężne bonusy, liczne konkursy z cennymi nagrodami, prestiżowe wyjazdy,

  • profesjonalne wsparcie w okresie wdrożenia: szkolenia, warsztaty, pomoc menedżera,

  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnie rozwijającej się firmie ubezpieczeniowej,

  • udział w szkoleniach, spotkaniach integracyjnych i wydarzeniach biznesowych,

  • benefity: prywatna opieka medyczna, program emerytalny, pakiet sportowy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne