Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Budowania Relacji Biznesowych

IMQ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów B2B z rynku prawniczego oraz firm,

  • Umawianie merytorycznych spotkań sprzedażowych dla przedstawicieli handlowych, prezentowanie oferty wydawnictwa

  • realizowanie wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • chęć do pracy i zdobywania nowych umiejętności,

  • pełne zaangażowanie,

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziani studenci kierunków prawniczych,

  • zależy nam na Twojej otwartości i pomysłowości, aby z każdym klientem rozmawiać inaczej,

  • nastawienia na osiąganie celu.

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pracę w dziale telesprzedaży uhonorowanym wyróżnieniami w najbardziej prestiżowym konkursie branżowym w Polsce,

  • pozytywne wsparcie i pomoc na każdym etapie pracy,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od realizowanych wyników - wypłacane zawsze na czas,

  • pakiet szkoleń produktowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • 2 godziny krótszą pracę w każdy drugi piątek miesiąca,

  • dodatkowy wolny dzień w dniu urodzin,

  • możliwość rozwoju i dostęp do oferowanych produktów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków