Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Contact Center

BANCOVOO firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym

  • sprzedaż produktów finansowych

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • realizowanie postawionych celów i wskaźników

  • dbanie o wysoką jakość obsługi

  • wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • jesteś osobą komunikatywną i masz dobrą dykcję

  • lubisz pracę z ludźmi

  • lubisz zmiany i chcesz nauczyć się czegoś nowego w środowisku startupowym

  • lubisz i możesz pracować w systemie zmianowym (8:00-19:00),

  • masz wykształcenie min. średnie

  • dobrze obsługujesz komputer

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę (poszukujemy osób, z którymi zbudujemy stabilny zespół na długi czas),

  • wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od doświadczenia 2800-3200zł brutto przy pełnym etacie ) oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników – maksymalne kwoty prowizji 5000 zł brutto,

  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie,

  • rozwój zawodowy i poszerzanie doświadczenia,

  • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i testach,

  • pracę w nowoczesnej instytucji finansowej (fintech),

  • motywujące konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami.

BANCOVO

Bancovo to pierwsza w Polsce platforma, na której Klient ma możliwość porównania produktów bankowych i pozabankowych oraz dokonania zakupu bez wychodzenia z serwisu. Rosnąca lista partnerów zapewnia naszym Klientom szeroki wachlarz ofert, co umożliwia dokonanie właściwego wyboru.

Masz już dosyć nudy siedząc w domu na przymusowym wolnym? Obejrzałeś już wszystko na Netflix? Proponujemy Ci rekrutację on- line , przeszkolimy Cię również on-line, przejdziemy razem webinary. Wychodząc naprzeciw sytuacji na świecie chcemy dać Ci pełną możliwość zapewnienia sobie pracy a co za tym idzie pensji, pracy w młodym zespole, kontaktu z zespołem poprzez video-rozmowy z innymi członkami zespołu. Tak abyś zachował rytm życia ! Jesteśmy innowacyjną platformą gdzie nasi Klienci w pełni on-line korzystają z naszych usług – Tobie zapewnimy taki sam komfort : możesz pracować dla nas bez wychodzenia z domu!

Przewiń do profilu firmy