Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca klienta ds. dużych przedsiębiorstw

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe

    Przejrzysty system wynagradzania Umowę
    o pracę
     Prywatną opiekę medyczną
    miejsce pracy: Gliwice, nr referencyjny: ASZ/051/0319

    miejsce pracy: Biuro Korporacyjne Gliwice (podlegające Oddziałowi Korporacyjnemu w Katowicach)

    Główne zadania:

    • pozyskiwanie Klientów zakwalifikowanych do segmentu dużych przedsiębiorstw (powyżej 50 mln przychodu) i podejmowanie działań zapewniających korzystną współpracę
    • utrzymywanie długofalowe relacje z obecnymi klientami
    • dokonywanie ocen potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii działania
    • przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla klientów
    • tworzenie strategii rozwoju współpracy z klientami
    • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
    • doświadczenie zawodowe związane z obsługą dużych przedsiębiorstw
    • wiedza z zakresu ekonomii, gospodarki oraz produktów bankowych
    • znajomość rynku lokalnego oraz technik sprzedaży i negocjacji
    • znajomość zasad finansowania transakcji handlowych, przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy, prawa bankowe
    • swobodna komunikacja w j. angielskim i/lub j. niemieckim mile widziana
    • umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracą pod presją
    • aktywność oraz skuteczna realizacja wyznaczonych celów
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    Zobacz, jak dbamy
    o pracowników!
    Podejmujesz wyzwanie?