Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta ds. Energii i Gazu

Arago Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż —> dobrze wiesz, że pod tym hasłem kryje się wiele procesów i zagadnień. Relacje, oferty, umowy, spotkania, negocjacje i delegacje —> jesteś gotowy/a?
  • Dbanie o wizerunek firmy —> zaprezentuj się z najlepszej strony.
  • Współtworzenie oferty produktowej oraz uczestnictwo w rozwojowych projektach —> jesteśmy gotowi na Twoje pomysły. Czekamy!

Nasze wymagania

  • To co robisz do tej pory —> aktywna sprzedaż i pozyskiwanie Klientów B2B.
  • Odwaga —> bo nie jest łatwo podjąć decyzję o zmianie pracy.
  • Gotowość na nowe wyzwania —> tych zapewnimy Ci więcej niż myślisz.
  • Otwarta głowa —> bo wiele się z nami nauczysz. Jesteś na to gotowy/a?
  • Pozytywne nastawienie —> bez tego nie trać Swojego czasu na myślenie o zmianie.
  • Komunikatywność —> jej brak potrafi wszystko zepsuć.
  • Ciekawość branży OZE —> otworzymy Ci oczy na to co się tutaj kryje.
  • Wiedza z zakresu prawa cywilnego i handlowego, znajomość Prawa Energetycznego —> nie każdej strony i akapitu. Spokojnie! Tego jak funkcjonuje rynek i relacje biznesowe.
  • Samodzielność —> obdarzymy Cię zaufaniem, bo przecież chcesz sprzedawać, prawda?
  • Realizacja planów sprzedaży —> to w końcu sprzedaż. Takie muszą być.
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy (kat. B) —> każda dodatkowa kategoria będzie Twoją przewagą.
  • Gotowość do pracy w terenie oraz dyspozycyjność —> Klienci są wszędzie, a my działamy globalnie.

To oferujemy

  • Brak limitów w zakresie wypłacanych premii —> sprzedajesz - zarabiasz, a my się cieszymy razem z Tobą.
  • Kontrakt B2B lub umowę o pracę —> Ty decydujesz.
  • Dużą samodzielność w działaniu —> to nie jest praca od-do. Pracuj efektywnie, wtedy kiedy Klienci tego oczekują.
  • Niezbędne narzędzia pracy —> auto, laptop i telefon? Oczywiście! Ale my Ci damy dużo więcej.
  • Udział w szkoleniach produktowych, branżowych oraz sprzedażowych —> nasze doświadczenie jest bardzo duże, ale nie zwalniamy i poszerzamy horyzonty.
  • Pracę w niespotykanej na rynku atmosferze - tworzymy wyjątkowy Zespół nastawiony na długofalowe relacje —> nie wierzysz? Przekonaj się na własnej skórze.

O nas

Arago Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Podgórnej 82A podchodzi kompleksowo do obniżania kosztów energii naszych Klientów. Oferujemy rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii, elektromobilności oraz energii elektrycznej i paliwa gazowego.

Stwórz z nami świat pełen czystej energii przyszłości i dołącz do naszego Zespołu na stanowisku: Doradca Klienta ds. Energii i Gazu.

Nie szukamy ludzi idealnych, tylko pełnych energii i z pasją!

Daj nam się poznać. Zrób pierwszy krok.

Dołącz do #AragoFamily

Doradca Klienta ds. Energii i Gazu, kujawsko-pomorskie