Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki

ROHOS Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Kutno, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 4-5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa w przedziale 3000-4000 PLN netto + prowizje bez górnej granicy (zarobki na poziomie od 12 000 PLN)
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód z kartą paliwową, telefon oraz tablet
  • Profesjonalne szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi wyjazdami zagranicznymi

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • napoje
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

ROHOS Sp. z o.o. Sp.k.

Spółka Rohos z siedzibą w Poznaniu jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie doradztwa personalnego oraz procesów selekcji i rekrutacji personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Nasza firma tworzy zgraną oraz doświadczoną grupę profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań wspierających biznes. Bardzo sprawnie operujemy w obszarze HR zarówno na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych już od ponad pięciu lat. Rekrutacja to nasze hobby!

Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki, Aleksandrów Łódzki