Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ds. Fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii

PV TECHNIK SPÓŁKA Z O. O.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ofertowanie alternatywnych rozwiązań do nowych przepisów - BILANSOWANIE 1:1

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych w dowolnej lokalizacji

  • budowanie własnej bazy Klientów i odbywanie z nimi spotkań

  • sprzedaż produktów z grupy OZE : fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii,

  • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb

Nasze wymagania

  • Chcesz zarabiać minimum 10 000 zł miesięcznie

  • posiadasz doświadczenie sprzedażowe - w branży energetycznej lub poza nią

  • chcesz być częścią dynamicznego zespołu sprzedażowego

  • poszukujesz stabilnego i rozwojowego na lata sposobu na zarabianie

  • chcesz stać się częścią potężnego Teamu i czuć jego wsparcie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o: wysokie prowizje i systemy premiowe na kontrakcie B2B lub na umowę zlecenie

  • konkursy sprzedażowe, wyjazdy zespołowe itp.

  • szkolenia, coaching, stały rozwój kompetencji

  • dostęp do systemów sprzedażowych i CRM, ofertowanie, wizualizacje itp.

  • praca z klientem indywidualnym ,biznesowym oraz jednostkami samorządowymi

  • najniższe ceny na rynku i najwyższe wynagrodzenie.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

PV Technik to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw. To firma, którą tworzy zespół doświadczonych, starannie wybranych specjalistów którzy kompleksowo obsługują Klientów. Od momentu pierwszego kontaktu, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania, realizację oraz serwis instalacji fotowoltaicznych. Stawiamy na ciągły rozwój, dynamizm w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy.

Przewiń do profilu firmy