Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki

PV Technik

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła)

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej (preferowane branże OZE, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia, finanse, nieruchomości),

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Determinacja do osiągania zamierzonych celów

  • Otwartość na ludzi i wiedzę

  • Gotowość do pracy w terenie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowania uzależniony od wyników Twojej pracy

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Auto służbowe, ryczałt paliwowy (po 1 m-cu pracy) telefon, iPad oraz materiały reklamowe

  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 80% spotkań w kalendarzu

  • Nowoczesny system sprzedażowy - gwarantujemy zarządzanie bazą klientów i profesjonalne przygotowanie ofert handlowych

  • Możliwość skorzystania z darmowych usług księgowości

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Kompleksowe szkolenia produktowe i sprzedażowe a także partnerskie wdrożenie w struktury firmy

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy

  • Elastyczny czas pracy

  • Produkty i usługi najwyższej jakości

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

PV Technik

Kim jesteśmy?

PV Technik dostarcza zaawansowane i kompleksowe rozwiązania w obszarze instalacji fotowoltaicznych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska w różnych częściach kraju.

Dołącz do dynamicznego zespołu i skorzystaj z możliwości jakie daje wciąż rozwijający się rynek instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy