Administratorem danych osobowych przekazanych w procesie rekrutacji jest spółka EkoFachowcy Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie więcej informacji: https://ekofachowcy.pl/rodo-rekrutacja/ Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - przez okres 36 miesięcy.

Doradca klienta ds. fotowoltaiki

EkoFachowcy Sp. z o.o.

4 1009 000 brutto / mies.
  • Świętego Ducha 5A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Świętego Ducha 5A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych oraz kompleksowa obsługa Klienta,

  • kontakt z ciepłymi leadami - klienci, którzy sami zainicjowali kontakt (kampanie marketingowe, czat, email),

  • udzielenie informacji o usłudze oraz identyfikacja potrzeb Klienta,

  • zebranie informacji oraz materiałów niezbędnych do przygotowania wyceny.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,

  • możesz godzinami rozmawiać przez telefon,

  • jesteś samodzielny/a i skuteczny/a w działaniu,

  • posiadasz umiejętność nawiązywania i budowania nowych relacji,

  • chcesz pracować z małym, przyjaznym i wspierającym się zespołem.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • szkolenia techniczne i sprzedażowe,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • otwartość na Twoje propozycje i inicjatywy,

  • pracę w perspektywicznej branży,

  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pracę z ludźmi, z którymi będziesz chciał/a spędzać czas nie tylko w pracy :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

Ekofachowcy.pl to portal dla klientów w branży OZE (m.in. instalacji fotowoltaicznych). Pomagamy porównać oferty, wykonać projekt, pozyskać dofinansowanie oraz wybrać instalatora - wszystko w jednym miejscu!

Jeśli uważasz, że zarabianie, rozwijanie kariery i robienie czegoś pozytywnego dla naszej planety to mądry wybór - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie! Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje