Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ds. Fotowoltaiki

ECO4PLANET sp. z o.o.

3 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie pozytywnej relacji z klientami

  • Aktywne promowanie produktów z oferty spółki

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Umacnianie wizerunku firmy

  • Rozwój relacji z klientami

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Zawieranie umów z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Wymagane czynne prawo jazdy kat. B

  • Otwartości na nowe wyzwania

To oferujemy

  • Codzienną paczkę umówionych spotkań

  • Samochód służbowy

  • Kompletne szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Materiały marketingowe

  • Realną ścieżkę awansu.

  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie

O nas

Dlaczego warto wybrać ECO4PLANET ?

Działamy na rynku instalacji fotowoltaicznych od ponad 5 lat, co zaowocowało zamontowaniem i uruchomieniem setek instalacji zarówno u Klientów indywidualnych jak i firmowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty oraz proces dostarczenia i montażu instalacji fotowoltaicznej.

ECO4PLANET to zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy codziennie pracują nad tym aby każdy nasz Klient był w 100% zadowolony oraz płacił dużo mniejsze rachunki za prąd. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami i dostawcami produktów fotowoltaicznych najwyższej jakości co przekłada się na długie lata pracy naszych systemów.