Doradca klienta ds. funduszy unijnych

INNOWIA sp. z o.o.O firmie

INNOWIA sp. z o.o.

28 Czerwca 1956 r. 400

Poznań

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy od lat działają w branży doradztwa i konsultingu. Połączyła nas pasja, wspólne cele oraz chęć wspierania i inspirowania przedsiębiorców do rozwoju innowacyjnego biznesu.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: zarządzanie i finanse;
  • Znajomości zasad pozyskiwania środków z UE - projekty inwestycyjne/infrastrukturalne, projekty badawczo-rozwojowe – co najmniej 1-roczne doświadczenie w branży funduszy UE;
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży;
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B;
  • Orientacji na potrzeby klienta;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartości, elastyczności, umiejętności myślenia koncepcyjnego, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań;
  • Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji zadań;
  • Konsekwencji w realizacji celów oraz zorientowania na efekty;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Nastawienia na współpracę w zespole i zadowolenie Klienta.

Obowiązki:

  • Analiza i budowanie rynku;
  • Działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów;
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb klienta;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Przygotowanie i prezentacja oferty usługi;
  • Dbałość o budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy;
  • Raportowanie działań sprzedażowych raz w tygodniu oraz sporządzanie raportów mailowych z przebiegu wykonywanej pracy;
  • Analiza możliwości pozyskiwania dotacji unijnych i krajowych;
  • Analiza i ocena potrzeb inwestycyjnych klientów biznesowych pod kątem możliwości otrzymania dofinansowania.

Oferujemy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet socjalny;
  • Elastyczne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość współtworzenia ambitnych projektów inwestycyjnych i badawczych z różnych branż;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju osobistego;
  • Wsparcie ekspertów dziedzinowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: [email protected] wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).”

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy