AC S.A.

Doradca Klienta ds. Instalacji Fotowoltaicznych

AC S.A.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na instalacje fotowoltaiczne

  • Kompleksowe doradztwo energetyczne skierowane do Klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji handlowych

  • Realizowanie polityki handlowej firmy oraz wyznaczonych celów

  • Raportowanie sprzedaży

  • Współprace z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, preferowana branża fotowoltaiczna

  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów i wysoka motywacji do pracy

  • Czynne prawo jazdy kat .B oraz mobilność związana z wyjazdami służbowymi

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie

  • Rzetelność i dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w branży OZE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Współpracę opartą o umowę o pracę lub działalność gospodarczą

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja

  • Pakiet szkoleń produktowych umożliwiający szybki rozwój zawodowy

  • Wsparcie merytoryczne umożliwiające poznanie prężnie rozwijającej się branży OZE

  • Auto służbowe oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Szkolenia

AC S.A.

AC S.A to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące od ponad 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji instalacji autogazowych marki STAG.

W związku z rozwojem Działu Fotowoltaiki „SOLAR STAG”

firma poszukuje kandydata na stanowisko: Doradca Klienta ds. Instalacji Fotowoltaicznych

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje