Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Leasingu w Kanale Bankowym MŚP

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii oraz celów sprzedażowych we współpracy z wyznaczonymi oddziałami Banku Pekao w dedykowanym segmencie,

  • bieżąca analiza potencjału leasingowego w dedykowanych oddziałach Banku Pekao,

  • aktywna obsługa dotychczasowego portfela Klientów Banku Pekao, ze szczególnym uwzględnieniem retencji Klientów,

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Banku Pekao w zakresie produktów leasingowych, mające na celu maksymalizację penetracji portfela bankowego w dedykowanych oddziałach,

  • profesjonalne wsparcie pracowników Banku Pekao przy realizacji transakcji leasingowych,

  • przygotowywanie i negocjowanie warunków ofert handlowych,

  • kompletowanie dokumentacji transakcji leasingowych,

  • procesowanie transakcji leasingowych w dedykowanej aplikacji,

  • szkolenie i wsparcie merytoryczne pracowników Banku Pekao w zakresie leasingu,

  • podpisywanie i uruchamianie umów leasingu, pożyczki,

  • aktywne wspieranie w kampaniach sprzedażowych oraz spotkaniach biznesowych dotyczących leasingu,

  • monitoring rynku, konkurencji, trendów,

  • utrzymanie dobrej jakości portfela.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe),

  • praktyczna umiejętność interpretacji sprawozdań finansowych,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i pozyskiwania nowych Klientów,

  • udokumentowana umiejętność realizacji celów sprzedażowych,

  • zdolności analityczne i negocjacyjne,

  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla Klientów Biznesowych,

  • doświadczenie w branży leasingowej na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • kontrakt B2B lub umowę o pracę,

  • pracę w dedykowanym segmencie na dotychczasowym i potencjalnym portfelu Klientów Banku Pekao,

  • pracę pełną wyzwań zawodowych w organizacji z branży leasingowej,

  • możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet socjalny, narzędzia pracy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Klienta ds. Leasingu w Kanale Bankowym MŚP.

Przewiń do profilu firmy