Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Leasingu w segmencie vendorskim

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

• realizacja zadań sprzedażowych we współpracy z dostawcami z rynku pojazdów lekkich i ciężkich oraz maszyn i urządzeń,

• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozpoznawanie ich potrzeb biznesowych (akwizycja własna),

• bieżąca analiza potencjału leasingowego dostawców z rynku pojazdów lekkich i ciężkich oraz maszyn i urządzeń,

• aktywna obsługa Klientów z powierzonego portfela,

• realizacja transakcji leasingowych w tym:

- przygotowywanie i negocjowanie warunków ofert handlowych,

- kompletowanie dokumentacji transakcji leasingowych,

- procesowanie transakcji leasingowych w dedykowanych systemach,

- podpisywanie dokumentacji transakcji leasingowych.

• aktywny udział w kampaniach sprzedażowych oraz spotkaniach biznesowych,

• wsparcie merytoryczne pracowników dostawców w zakresie leasingu,

• monitoring działań konkurencji,

• dbałość o wysoką jakości portfela.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe),

  • min. 2 lata doświadczenia w branży leasingowej na podobnym stanowisku,

  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe,

  • umiejętność analizy sprawozdań finansowych,

  • zdolności analityczne i negocjacyjne,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dobra znajomość j. angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • kontrakt B2B,

  • pracę w renomowanej grupie bankowej,

  • motywujący system wynagradzania, uzależniony od osiąganych wyników,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet socjalny, narzędzia pracy),

  • możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie.

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy