Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Leasingu w segmencie vendorskim

PEKAO LEASING SP. Z O.O.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie współpracy z dostawcami środków trwałych (Pojazdy/Maszyny i Urządzenia/AGRO),

  • aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych,

  • obsługa Klientów z powierzonego portfela,

  • realizacja celów sprzedażowych w Twoim regionie,

  • aktywny udział w kampaniach sprzedażowych, targach oraz spotkaniach biznesowych,

  • wsparcie merytoryczne pracowników dostawców w zakresie leasingu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji działań sprzedażowych (mile widziane w sprzedaży u producentów, dostawców, dealerów pojazdów, maszyn i urządzeń),

  • komunikatywność,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,

  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • kontrakt B2B lub umowę o pracę,

  • pracę w renomowanej grupie bankowej,

  • motywujący system wynagradzania, uzależniony od osiąganych wyników,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet socjalny, narzędzia pracy),

  • możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma prowadzi działalność biznesową dedykowaną wsparciu finansowemu sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji w obszarze leasingu.

W związku z dynamicznym rozwojem nowoczesnych kanałów dystrybucji umożliwiających wielostronny dostęp do oferowanych usług obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Klienta ds. Leasingu w segmencie vendorskim.

Przewiń do profilu firmy