Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Auto-Gazda GroupO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych,

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji,

  • dbałość o zadowolenie klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi,

  • koordynowanie prac oraz opieka nad samochodem klienta.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z likwidacją szkód komunikacyjnych,

  • umiejętność odczytu kalkulacji szkód,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziana znajomość programu Audanet

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej o ustabilizowanej sytuacji rynkowej,

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia,

  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Auto-Gazda Group

Auto-Gazda Group to ceniona polska marka, której wieloletnia tradycja motoryzacyjna i konsekwencja w dążeniu do założonych celów – pozwalają na osiąganie najlepszych z możliwych efektów, jakim jest stabilność w rozwoju firmy. Auto-Gazda to9 punktów autoryzowanych salonów i serwisów marek Citroën, DS, Mazda i Škoda, a także Seat, CUPRA oraz Volkswagen na terenie Śląska: Pszczyna, Bielsko-Biała, Katowice, Gliwice, Rybnik.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy