Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. Nieruchomości

  • Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Latchorzew (pow. warszawski zachodni), Babice Nowe (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-01-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5774502"
    Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości.
    W całej Polsce działa aż 80 biur oraz ponad 500 doradców.
    Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
    POSZUKUJEMY
    DORADCY KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI
    Praca w oddziałach: Góra Kalwaria, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Babice/Latchorzew

    Opis stanowiska pracy:
    • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
    • przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości
    • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
    • pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy
    • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem!

    Idealny kandydat to osoba:

    • pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
    • o wysokiej kulturze osobistej, inteligentna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
    • lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
    • posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania

    Jeżeli nie masz doświadczenia - nie martw się! -> Przygotowany przez nas plan i okres wdrożeniowy pozwoli Ci od podstaw nauczyć się wszystkiego co jest niezbędne podczas Twojej przyszłej pracy.

    Zapewniamy:

    • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
    • dedykowany system CRM do obsługi zleceń
    • szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą
    • szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami
    • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
    • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

    Czy wiesz, że 90 proc. kadry kierowniczej w Metrohouse rozpoczynało karierę od stanowiska Agenta nieruchomości? Buduj swoją ścieżkę kariery w branży nieruchomości z liderem rynku pośrednictwa. Awansuj i zarabiaj jeszcze więcej!

    Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów i obustronnej satysfakcji dlatego jeżeli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

    Prosimy o wskazanie nazwy miasta (np. Warszawa, Legionowo …) w tytule maila.

    [email protected]
    Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemyw się tylko z wybranymi kandydatami.