Ta oferta pracy jest nieaktualna od 79 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. nieruchomości na rynku pierwotnym

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DORADCA KLIENTA
    DS. NIERUCHOMOŚCI NA RYNKU PIERWOTNYM
    Miejsce pracy: Gdańsk

    EMMERSON REALTY S.A.

    Od 25 lat jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku nieruchomości.
    Nasze motto brzmi: "Emmerson - Twój Partner w Nieruchomościach". Kompleksowa obsługa, wysokie
    standardy, doskonała znajomość rynku i profesjonalni doradcy to podstawy naszego sukcesu.

    OPIS STANOWISKA:

    • kompleksowa obsługa Klienta w procesie zakupu nieruchomości i przygotowywanie ofert handlowych
    • aktualizowanie bazy danych w systemie CRM
    • efektywna sprzedaż mieszkań
    • kompletowanie dokumentów do umów deweloperskich i przedwstępnych
    • udział w procesie finalizacji transakcji
    • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym minimum 1 rok
    • znajomość Ustawy Deweloperskiej oraz zasad zakupu mieszkań na rynku pierwotnym
    • znajomość procedur związanych z kredytem hipotecznym
    • dobra znajomość trójmiejskiego rynku nieruchomości deweloperskich
    • umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych
    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
    • zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu
    • wysokie umiejętności interpersonalne

    GWARANTUJEMY:

    • wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy ( podstawa + prowizja)
    • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system CRM, baza ofert i klientów,
    • komfortowe i nowoczesne warunki pracy
    • profesjonalną kampanię marketingową inwestycji
    • stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie
    • wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników
    • profesjonalnie wyposażone biuro, komputer, telefon służbowy

    Interesuje Cię praca w nieruchomościach?
    Cenisz sobie rozwój osobisty i satysfakcje z wykonywanej pracy?
    Zapraszamy, szczegółowe informacje uzyskasz na
    spotkaniu.