Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. Nieruchomości

IN.HOUSE BLACK SPÓŁKA CYWILNAO firmie

3 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,

  • utrzymywanie relacji z klientami,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,

  • organizacja i monitoring przebiegu transakcji.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę

  • szybkość działania

  • doświadczenie w sprzedaży

  • samodzielne podejmowanie decyzji

  • wyjątkowa komunikatywność

  • aktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • szkolenia wprowadzające

  • system do obsługi klientów

  • telefon

  • laptop

  • samochód oddziałowy

  • opiekę doświadczonych Doradców

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja

  • cykliczne szkolenia sprzedażowe

  • dostęp do bazy klientów

IN.HOUSE BLACK SPÓŁKA CYWILNA

In.House Black s.c. na zachodniopomorskim rynku nieruchomości działa z dużymi sukcesami już od kilku lat. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i zakupie nieruchomości gruntowych, mieszkań oraz obiektów komercyjnych.

W pracy naszych agentów duży nacisk kładziemy na jakość usług, dobre relacje z klientami i długotrwałą współpracę.

In.House tworzą ludzie z pasją, specjaliści w swoich dziedzinach: prawie, ekonomii, kredytach, nieruchomościach, fotografii, architekturze wnętrz. Nigdy nie działamy w pojedynkę, każdą sprawę rozwiązujemy zespołowo, a naszych Klientów nigdy nie zostawiamy bez pomocy!

W naszym zespole mamy kilku licencjonowanych pośredników, dwóch prawników, dwóch specjalistów od kredytów hipotecznych, specjalistę od Home Staging.

Każdy nowy agent może liczyć na wsparcie całego zespołu. Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia!

Przewiń do profilu firmy