Oferta pracy

Doradca Klienta ds. Nieruchomości

Metrohouse SłużewiecO firmie

Metrohouse Służewiec

Konstruktorska 10c

Warszawa

Metrohouse to nowoczesna, sieciowa agencja nieruchomości. W całej Polsce działa aż 80 biur oraz ponad 500 doradców. Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna/sprzedaży oraz wynajmie/najmie nieruchomości, co owocuje bardzo dobrymi wynikami.
POSZUKUJEMY
DORADCY KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Warszawa Służewiec

Opis stanowiska pracy:

  • przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy,
  • praca z Klientem w celu dokonania transakcji kupna/sprzedaży oraz wynajmu/najmu nieruchomości,
  • oferowanie i prezentowanie nieruchomości klientom,
  • dokonywanie analizy rynku nieruchomości,
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji,
  • stały kontakt z Klientem.

Idealny kandydat to osoba:

  • budująca długotrwałe relacje z Klientami,
  • nastawiona na rozwój zawodowy i osiągnięcie sukcesu,
  • ambitna i samodzielna,
  • komunikatywna o wysokiej kulturze osobistej,
  • dyspozycyjna,
  • mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości i/lub bankowości.

Zapewniamy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
  • dedykowany system CRM do obsługi zleceń,
  • szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą,
  • szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami,
  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie Dyrektora biura oraz wszystkich Doradców.
Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów i obustronnej satysfakcji dlatego jeżeli uważasz,
że ta praca jest właśnie dla Ciebie, prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Wyślij swoje zgłoszenie!
Porozmawiamy o pracy przy dobrej kawie :)
Awansuj i zarabiaj jeszcze więcej!

Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów i obustronnej satysfakcji
dlatego jeżeli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie , prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem.

Czy wiesz, że 90 proc. kadry kierowniczej w Metrohouse rozpoczynało karierę od stanowiska Agenta nieruchomości? Buduj swoją ścieżkę kariery w branży nieruchomości z liderem rynku pośrednictwa.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy