Ta oferta pracy jest nieaktualna od 185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VIVA INVEST Sp. z o.o.

    Centrum Inwestycji Mieszkaniowych - jedno z najlepszych biur sprzedaży mieszkań w Warszawie.
    Utytułowany sprzedawca setek mieszkań, apartamentów krajowych i zagranicznych,

     REKRUTUJE NA STANOWISKO:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA w zakresie

    • wspomagania działań sprzedażowych
    • podtrzymywania kontaktów z klientami
    • udzielania informacji i umawiania spotkań

    WYMAGANIA:

    • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów
    • sprawna obsługa komputera
    • rzetelność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

    ZAPEWNIAMY:

    • konsultacje i szkolenia w zakresie realizacji bieżących zadań
    • jasne i przejrzyste reguły współpracy
    • elastyczne godziny pracy
    • opcję pracy zdalnej
    • najnowsze technologie i inteligentne aplikacje wspomagające pracę,
    • nowoczesny model zarządzania,
    • możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

    FORMA ZATRUDNIENIA umowa o współpracę wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne

    Niekorporacyjna i przyjazna atmosfera pracy

    Zapraszamy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VIVA INVEST Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.