Doradca Klienta ds. obsługi gwarancyjnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 07.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Yareal Polska Sp. z o.o., firma deweloperska realizująca wysokiej jakości projekty biurowe i mieszkaniowe, w związku z dynamicznym rozwojem działalności w segmencie mieszkaniowym poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Koordynacja i zarządzanie procesem usuwania usterek gwarancyjnych w lokalach i częściach wspólnych projektów mieszkaniowych
  • Stały kontakt z Klientami zgłaszającymi reklamacje, bieżące informowanie klienta o statusie procesu reklamacyjnego w celu zapewnienia najwyższej satysfakcji Klientów i budowania długotrwałej, pozytywnej relacji
  • Współpraca z wykonawcami lub podwykonawcami, nadzór nad terminową i jakościową realizacją procesu reklamacyjnego przez podwykonawców, w tym nad pracą serwisantów
  • Przygotowywanie i odpowiedzialność za dokumentację związaną z procesem reklamacyjnym
  • Prowadzenie bieżącej obsługi systemu informatycznego (CRM)
  • Udział w odbiorach końcowych i gwarancyjnych inwestycji od Generalnego Wykonawcy
  • Udział w przekazaniach lokali Klientom
  • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi (np.: klienci, projektanci, architekci, konsultanci, wykonawcy, administracja etc.)
  • Archiwizacja dokumentacji, związanej z powierzonymi obowiązkami
  • Bieżące wsparcie operacyjne działu projektów mieszkaniowych i Managerów Projektu w zakresie prowadzenia procesu handlowego, finansowego, technicznego, prawnego i administracyjnego projektów zgodnie z przyjętymi procedurami

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży deweloperskiej segmentu mieszkaniowego w obszarach związanych z obsługą gwarancji i reklamacji
  • Wykształcenie techniczne w zakresie budowlanym lub instalacyjnym
  • Biegła znajomość przepisów dotyczących rękojmi i gwarancji oraz praw konsumenta
  • Biegła znajomość warunków technicznych i innych norm związanych z aspektami technicznymi budownictwa mieszkaniowego
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoka komunikatywność, łatwość wyrażania opinii w mowie i piśmie oraz umiejętność pracy w zespole
  • Asertywność i zdecydowanie
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji
Oferujemy:
  • Unikalną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę i osiąganie wspólnych celów
  • Wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji oraz dużą samodzielność wykonywanych zadań
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowym dynamicznym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji
  • Opiekę zdrowotną

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.

W temacie wiadomości proszę wpisać: Doradca Klienta ds. obsługi gwarancyjnej

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Yareal Polska Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się