Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta ds. obsługi pojazdów ciężarowych

Thermo Systems Sp.z o.o.

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Jako doradca będziesz zajmował się:

• Obsługą Klienta w serwisie;

• Prowadzeniem napraw, dokumentacji technicznej w tym wyceną i kalkulacją zleceń;

• Zarządzaniem pracą techników;

• Realizacją założonych planów sprzedaży;

• Utrzymywaniem relacji z partnerami handlowymi;

• Rozliczaniem zleceń serwisowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - mile widziane techniczne;

  • Wysoka komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Umiejętność współpracy w zespole;

  • Systematyczność, dokładność, entuzjazm;

  • Prawo jazdy kategorii „B” – mile widziane kategorii „C”;

  • Znajomość obsługi Pakietu MS Office;

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

Jako doradca w Naszym zespole możesz oczekiwać:

• Stabilnego zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

• Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie - premiowy system wynagrodzeń;

• Pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych;

• Prywatna opieka medyczna;

• Wprowadzenie do pracy pod okiem doświadczonej kadry;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w tym zagranicznych;

• Pracy z marką THERMO KING i FRIGOBOCK - liderem na rynku agregatów chłodniczych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word

Autoryzowany przedstawiciel firmy THERMO KING samochodowych agregatów chłodniczych w transporcie (sprzedaż i serwis), od 20 lat działający na obszarze Polski Południowej, ze względu na poszerzenie swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko: Doradca klienta ds. obsługi pojazdów ciężarowych.

Przewiń do profilu firmy