Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta ds. odszkodowań

  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Józefów (pow. biłgorajski), Międzyrzec Podlaski, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. www.euco.pl to największa w Polsce firma, która wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu odszkodowań oraz innych świadczeń wynikających ze szkody, np. rent i zadośćuczynień. Od 2004 roku zaufało nam ponad 120 tysięcy osób. Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych (Kancelaria Radców Prawnych EuCO), która dostarcza naszym Klientom fachowej pomocy prawnej i reprezentuje ich w sądach.

Jeżeli szukasz sposobu na uzyskiwanie stabilnych, ponadprzeciętnych dochodów, poszukujesz interesującej branży, wolisz elastyczne godziny pracy, chcesz robić coś na własny rachunek i cieszy Cię pomoc innym, to zgłoś się do nas.

Miejsce pracy: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Nałęczów, Ostrów Lubelski, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Józefów (pow. biłgorajski), Międzyrzec Podlaski

Opis stanowiska:

  • prowadzenie spraw związanych ze szkodami rzeczowymi,
  • dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach,
  • pomoc  osobom poszkodowanym w wypadkach lub ich rodzinom w uzyskaniu godziwego odszkodowania,
  • pomoc w zakresie gromadzenia dokumentacji.
Oferujemy:
  • stałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą,
  • możliwości awansu na menedżera zespołu,
  • programy motywacyjne,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pomoc finansową dla pracowników,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
  • specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy (podstawowych, oraz dodatkowych - cyklicznych podnoszących kwalifikacje doradcy),
  • jasna ścieżka kariery w renomowanej firmie o europejskim zasięgu,
  • rozwój osobisty.

Mile widziane:

  • osoby mające sukcesy w zarządzeniu zespołem sprzedażowym w branży,

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód,
  • doświadczenie w kontaktach z klientem,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem,
  • samodzielność,
  • kreatywność,
  • nastawienie na sukces.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 517-836-749 lub przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się