Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta ds. Odszkodowań - Przedstawiciel Kancelarii

LESTA EXPERT sp. z o.o.

  • Lipsko, Łaskarzew, Łochów, Łomianki, Łosice, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Legionowo, Kozienice, Kosów Lacki, Konstancin-Jeziorna, Kobyłka, Karczew (pow. otwocki), Kałuszyn, Iłża, Halinów, Grójec, Grodzisk Mazowiecki, Góra Kalwaria, Gostynin, Glinojeck, Gąbin, Garwolin, Drobin, Ciechanów, Chorzele, Brwinów, Brok, Błonie, Bieżuń, Białobrzegi, Mińsk Mazowiecki, Radzymin, Różan, Serock, Siedlce, Mława, Mogielnica, Mordy, Mszczonów, Myszyniec, Nasielsk, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Wyśmierzyce, Zakroczym, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żelechów, Żuromin, Żyrardów, Lubowidz (pow. żuromiński), Nowe Miasto (pow. płoński), Sochocin (pow. płoński), Czerwińsk nad Wisłą (pow. płoński), Sanniki (pow. gostyniński), Pilawa, Pionki, Płock, Podkowa Leśna, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Raciąż, Radom, Sierpc, Skaryszew, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tarczyn, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Wyszogród, Jedlnia-Letnisko (pow. radomski), Solec nad Wisłą (pow. lipski), Cegłów (pow. miński), Mrozy (pow. miński), Wiskitki (pow. żyrardowski)

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie kancelarii odszkodowawczej w miejscowości swojego zamieszkania oraz w pobliskim terenie.

  • Pozyskiwanie Klientów poszkodowanych w wypadkach: komunikacyjnych, rolniczych, w pracy, na chodniku.

  • Bieżąca obsługa Klientów własnych od początku postępowania do zakończenia sprawy.

  • Zawieranie umów o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu szkód osobowych.

  • Kompletowanie dokumentów i przekazywanie do biura głównego.

  • Spotkania w miejscu zamieszkania klientów.

  • Informowanie o usługach i ofercie firmy z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Nasze wymagania

  • Samodzielne pozyskiwanie klientów i poszukiwanie nowych kanałów rozwoju sprzedaży.

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami, umiejętność nawiązywania kontaktów.

  • Samodyscyplina, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność.

  • Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel/doradca, w obsłudze klienta lub sprzedaży bezpośredniej - mile widziane.

  • Prawo jazdy kategorii B - mile widziane.

  • Podejmiemy długoterminową współpracę z osobami szukającymi stałego zatrudnienia lub pracy dodatkowej, w tym bez doświadczenia na w/w stanowisku.

  • Zachęcamy do aplikowania też osoby powyżej 50 roku życia lub po dłuższej przerwie w pracy.

  • Z osobami z doświadczeniem w branży odszkodowawczej (również z całymi zespołami) negocjujemy warunki indywidualnie.

To oferujemy

  • Indywidualne, bezpłatne szkolenia, w tym "na start" dla osób bez doświadczenia.

  • Opiekę mentora na każdym etapie nabywania doświadczenia w firmie, w tym na spotkaniach z Klientami.

  • Pomoc w rozwijaniu umiejętności sprzedażowych.

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy. Zaliczki płatne za każdego pozyskanego Klienta.

  • Umowę zlecenie lub umowę o współpracy (B2B dla osób prowadzących działalność gospodarczą).

  • Zdobycie profesjonalnej branżowej wiedzy.

  • Elastyczny czas pracy, samodzielne planowanie działań.

  • Możliwość współpracy na zasadzie pracy dodatkowej.

O nas

O nas

Pomagamy poszkodowanym (oraz ich rodzinom, w przypadku utraty osoby bliskiej), którzy ucierpieli w wypadkach komunikacyjnych, rolniczych, w pracy, na śliskiej/nierównej nawierzchni. Uzyskujemy dla nich wysokie odszkodowania, renty i zadośćuczynienia. Od 15 lat reprezentujemy klientów przed towarzystwami ubezpieczeń, Sądami, Policją, Prokuraturą i innymi urzędami/podmiotami, zarówno w Polsce, jak i Holandii. Działamy bez żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się po uzyskaniu odszkodowania.

Dołącz do naszego zespołu. Więcej o firmie na stronie: www.kancelarialesta.pl

Wyślij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj lub przycisk Aplikuj szybko.