Oferta pracy

Doradca Klienta ds. OZE

SolarSpot Sp. z o.o.

  • Bartoszyce, Elbląg, Ełk, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie własnej bazy kontaktów

  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez SolarSpot

  • Bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych

  • Realizowanie celów sprzedażowych

  • Samodzielna organizacja czasu pracy

  • Systematyczne raportowanie do przełożonego

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy taką założyć

  • Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty z innymi osobami

  • Nie jest Ci obce pozyskiwanie klientów i budowanie własnej sieci kontaktów

  • Jesteś zdeterminowany i wciąż wyznaczasz sobie nowe cele

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Potrafisz obsługiwać komputer i pakiet MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie –> podstawa + prowizje od sprzedaży (brak górnego limitu prowizji – sky is the limit :))

  • Możliwość rabatowania bez degradacji prowizji

  • 100% masy marży dla Doradcy

  • Niezbędne narzędzia pracy -> komputer, telefon, samochód z kartą paliwową

  • Dwudniowe szkolenie wstępne oraz szkolenia uzupełniające

  • Rozwój w obecnie najszybciej rozwijającej się branży OZE

  • Elastyczne godziny pracy

  • Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy -> u nas z każdym będziesz na TY :)

  • Liczne konkursy sprzedażowe (vouchery wakacyjne, bony sodexo, bony przedpłacone)

  • Możesz pozwolić sobie na płatny urlop! – u nas odpoczynek jest równie ważny co praca :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 - Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Etap 2 - Spotkanie online z managerem i HR

Firma SolarSpot od kilku lat świadczy usługi w zakresie fotowoltaiki, a w szczególności w obszarze projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, generalnego wykonawstwa farm fotowoltaicznych i mikro instalacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi, zwłaszcza w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

Każdy z naszych współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje dające gwarancje realizacji powierzonych inwestycji z sukcesem.

Przewiń do profilu firmy