Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta ds. OZE

SolarSpot Sp. z o.o.O firmie

  • Bochnia, Kraków, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Zakopane, Chrzanów
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie własnej bazy kontaktów
  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez SolarSpot
  • Bezpośrednia obsługa klientów indywidualnych
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Systematyczne raportowanie do przełożonego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Prowadzisz działalność gospodarczą lub jesteś gotowy taką założyć
  • Jesteś komunikatywny i łatwo nawiązujesz kontakty z innymi osobami
  • Nie jest Ci obce pozyskiwanie klientów i budowanie własnej sieci kontaktów
  • Jesteś zdeterminowany i wciąż wyznaczasz sobie nowe cele
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Potrafisz obsługiwać komputer i pakiet MS Office

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie –> podstawa + prowizje od sprzedaży (brak górnego limitu prowizji – sky is the limit :))
  • Możliwość rabatowania bez degradacji prowizji
  • 100% masy marży dla Doradcy
  • Niezbędne narzędzia pracy -> komputer, telefon, samochód z kartą paliwową
  • Dwudniowe szkolenie wstępne oraz szkolenia uzupełniające
  • Rozwój w obecnie najszybciej rozwijającej się branży OZE
  • Elastyczne godziny pracy
  • Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy -> u nas z każdym będziesz na TY :)
  • Liczne konkursy sprzedażowe (vouchery wakacyjne, bony sodexo, bony przedpłacone)
  • Możesz pozwolić sobie na płatny urlop! – u nas odpoczynek jest równie ważny co praca :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji

1

Etap 1 - Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Etap 2 - Spotkanie online z managerem i HR

SolarSpot Sp. z o.o.

Firma SolarSpot od kilku lat świadczy usługi w zakresie fotowoltaiki, a w szczególności w obszarze projektowania, rozwoju projektów, finansowania, wykonawstwa, generalnego wykonawstwa farm fotowoltaicznych i mikro instalacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi, zwłaszcza w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii.

Każdy z naszych współpracowników posiada wieloletnie doświadczenie w branży i kompetencje dające gwarancje realizacji powierzonych inwestycji z sukcesem.

Doradca Klienta ds. OZE, Bochnia